Strona główna » Kawa do biura

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Odpowiednia kawa do biura – szczęście pracowników i klientów

Idealnie dobrana kawa do biura to wyzwanie, które spędza sen z powiek niejednej osobie zatrudnionej w dziale administracji. Powód jest prosty – trzeba wybrać taką mieszankę ziaren, która będzie smacznym kompromisem i zadowoli każdego pracownika, a ponadto sprawi, że nasi goście i klienci poczują się otoczeni szczególną troską.

Wybierz zatem kawę, która będzie miała klasyczny smak – najlepiej sprawdzi się single origin – 100% Arabica, która pozwoli Twoim pracownikom rozbudzić się od samego rana i doda im energii do działania.

Brak w magazynie

Brazylia (region Cerrado)

Brazylia Doce Diamantina

16,50 94,00 

Brazylia (region Cerrado)

Brazylia Petrocinio Cerrado

17,50 101,00 

Indie (region Chikmagalur)

Indie Plantation AA Bababudangiri

17,90 105,00 
18,50 107,00 
19,90 119,00 
20,50 123,00 

Brazylia (region Cerrado)

Pride Espresso

20,00 121,00 

Kawa Arabica

Peru Cajamarca

17,90 103,00 

Jednak odpowiednia kawa do biura to nie tylko dobro spożywane przez pracowników. Doceniają ją także klienci! Głęboki i wyrazisty smak z pewnością sprawi, że Wasze negocjacje będą miały profesjonalną oprawę. Twoi goście poczują się wyjątkowo i chętnie do Ciebie wrócą. Nie od dzisiaj wiadomo, że szczegóły są istotne - pozytywna atmosfera spotkania z pewnością przełoży się na sukces biznesowy.

Wybór kawy do biura powinien zależeć również od tego, w jaki sposób będziecie ją parzyć. Jeśli stawiacie na ekspres ciśnieniowy - sięgnijcie po kawę z Brazylii lub Rwandy. Ma przyjemny, wytrawny smak o niskiej kwasowości, a ponadto świetnie łączy się z mlekiem (choć fani espresso również będą zadowoleni).

Macie w biurze ekspres przelewowy? Pamiętajcie, że kawa „na przelew” powinna być jasno palona. Proces jej parzenia jest nieco dłuższy, a esencja uzyskana ze zmielonych ziaren kawy ma delikatniejszy smak oraz więcej kofeiny niż gęste espresso. W tym wypadku warto sięgnąć po kawę z Brazylii, aby poczuć ciekawe czekoladowo-orzechowe nuty.