Strona główna » Ekspresy i akcesoria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Ekspres do kawy z gwarancją – profesjonalne używane

Każdy, kto choć odrobinę poznał biznes gastronomiczny wie, że w każdym lokalu niezależnie czy jest to bar, kawiarnia, pub czy restauracja, niezbędny jest ciśnieniowy ekspres do kawy. Dobra, aromatyczna kawa to nie tylko samo ziarno, ale przede wszystkim profesjonalny sprzęt, który nie zawsze musi być nowy, aby zachwycać działaniem.

Ekspresy i akcesoria

Astoria Gloria

7 590,00 

Ekspresy i akcesoria

La San Marco 100E

6 290,00 

Ekspresy i akcesoria

SAB Standart

6 490,00 

Ekspresy i akcesoria

La Cimbali M39

13 990,00 

Ekspresy i akcesoria

Faema Emblema

13 990,00 

Ekspresy i akcesoria

Fiorenzato Ducale

6 890,00 

W Oldschool Coffee uznajemy, że jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego uważamy, że lepiej za rozsądne pieniądze kupić używany profesjonalny ekspres do kawy na gwarancji niż niskobudżetowe nowe ekspresy nieznanych marek. W naszym sklepie oferujemy Wam wybór kilku profesjonalnych ekspresów kolbowych dostosowanych do różnych możliwości budżetowych, bo wiemy jak trudno jest podjąć takie decyzje. Proponowane ekspresy do kawy posiadają szereg nowoczesnych funkcji i rozwiązań technicznych niezbędnych do prawidłowego przyrządzania kawy waszym gościom, a do tego stanowią estetyczny i dopasowany element wystroju wnętrza.

Smaczna kawa to połowa sukcesu lokalu gastronomicznego. Dzisiejszy klient wie, co i jak się pije, a w związku z tym ma konkretne, wysokie oczekiwania, co do jakości podanej mu kawy. Od ich spełnienia może zależeć cała ocena restauracji, pubu czy kawiarni.

Oferując Państwu nasze doskonałe kraftowe ziarna, nie możemy iść na kompromisy w kwestii ekspresów do kawy. Zależy nam aby Wasi klienci wracali do Was i pili nasz pyszny, aromatyczny, oldschoolowy napar. Wasz sukces będzie również naszym sukcesem, dlatego oferowane przez nas, starannie wyselekcjonowane, profesjonalne używane ekspresy do kawy cechuje bezawaryjność, prosta obsługa oraz dbałość o każdy szczegół wykonania. Zapewniamy satysfakcję i szybki zwrot z inwestycji ze względu na niski wkład finansowy w porównaniu z zupełnie nowymi urządzeniami tego samego typu.

Ekspresy do kawy, które oferujemy w naszym sklepie to zawsze zadbane, profesjonalne maszyny. Dbamy o to, aby były szczegółowo sprawdzone i serwisowane, a także pochodziły z zaufanych źródeł. Na każdy z nich nasz partner udziela gwarancji na okres jednego roku. My dodatkowo zapewniamy serwis z dojazdem, a także w przypadku awarii - zastępczy ekspres na czas naprawy.